Комплексът ще се строи в района на ж.к. Изгрев, в новите строителни граници на гр.Бургас, на метри от търговски център ПЛАЗА и хипермаркет КАУФЛАНД. Най-активно развиващата се зона в момента, обещава да конкурира останалите части на града с ред предимства: бърз и лесен достъп до основните пътни артерии, изцяло нова инфраструктура, висока степен на комфорт на живущите, нови технологии, повече зелени пространства и по-здравословна околна среда.
Проектът е с разгъната застроена площ от 15 000 кв.м. и включва 3 жилищни сгради, удобно разположени на обширна територия от близо 10 000 кв.м., така че всяка от тях да разполага с достатъчно пространство и светлина, както и със своя зелена зона и зона за паркиране. Всяка сграда е отделно стояща, което позволи проектирането на апартаменти с правилни форми и максимално функционално разпределение на помещенията. Общо 60 апартамента в една сграда, те са разположени на осем етажа и ще бъдат обслужвани от два високоскоростни асансьора. Паркирането на територията на комплекса е обезпечено с 23 партерни гаража и 143 открити паркоместа.
Концепцията на комплекса е да осигури спокойна и природосъобразна среда, максимален комфорт и удобства за нуждите на едно семейство. Проектирани значително под максимално допустимите параметри за района, сградите ще съхранят уютната атмосфера и високото качество на живот на своите обитатели.
На разположение на живущите ще бъдат 4 магазина, бистро със закрита и открита част, детска площадка в близост до него, мултифункционално игрище, богато озеленен парк с беседки и зона за разходка на домашни любимци – инфраструктура, която дава възможност на живущите да прекарват свободното си време приятно и на открито.