№8345 Двуетажна къща с просторен двор, Сунгурларе - 44,000€

София:+359 2 492 56 21
+359 887 79 46 29
Бургас:+359 56 916 915
+359 87 868 87 76
Варна:+359 877 817 816
Москва:+7 495 127 70 09
Направи запитване
Информация
Цена 44,000 €
Гости: 15
Спални: 5
Площ: 100m2
Предлагаме Ви къща на два етажа в традиционен стил и с просторен двор. До скоро имотът е бил действащ, добре развит бизнес за къщи за гости - мястото предлага чудесни условия за отдих, горски и селски туризъм, риболов, спорт с кану-каяк и колоездене, винен туризъм и др. Подходящо е и за целогодишно живеене далеч от забързаните и шумни градски условия.

Имотът предлага три стаи и един апартамент, от които по време на действащата къща са за гости две са с категория 2 звезди и 2 с категория - 3 звезди.
На първи етаж се намират:
- 1 стая, отопляваща се с печка-камина, захранваща парно на твърдо гориво. Срещу стълбището има малко коридорче, предвидено за кухня, водещо към санитарен възел.
- 1 апартамент със самостоятелен санитарен възел, спалня за двама души, 2 разтегателни дивана и гардероб.
На лице са комин за парното и комин за апартамента.
На втори етаж са разположени:
-
1 стая със собствен санитарен възел;
- 2 стаи с обща баня и тоалетна.
Трапезарията, в която може да се приготвя и храна, се намира в допълнителна постройка извън къщата. Изградена е във вид на механа - с дърво и камък, камина, богат набор битови детайли, пълен комплект кухненско оборудване и посуда.
Телевизия и Интернет: във всички стаи, включително и в механата - цифрова, възможен достъп до Интернет.

В двора: просторно място за паркинг, декоративна, овощна и зеленчукова градини и ливада; големината и релефът на двора позволяват различни спортни занимания. Изградени са и две стопански сгради, в които са отглеждани овце, зайци и кокошки.

Продава се и незавършената къща  в съседство (от един собственик), отново с просторен двор. Имотът е предвиден като допълнителна къща за гости. Към момента има допълнителна ограда между тях.

В селото е спокойно, има магазин и добри пътища, както и няколко имота, закупени то чужденци (украинци и англичани) - поддържа се бизнес за йога-туризъм ("Calla retreat"). Мястото е сгушено в източна Стара Планина, наблизо минава река Луда Камчия, а яз. Камчия е на ок. 10 км. На 18 км от Сунгурларе, 15-30 км от Медвен, Жеравна и Котел, и 90 км от Бургас. В Сунгурларе има музей на лозарството и винарството, което дава допълнителна възможност за дегустация и покупка на качествени вина от реномирани частни винопроизводители от региона.

Характеристики

  • Обзавеждане
  • Паркомясто
  • Отопление
  • Телевизор
  • Хладилник
Галерия
Карта

Местоположение

Изпрати запитване

Двуетажна къща с просторен двор
Най-доброто от строителя!

Информация за обектите и организиране на огледи в месеците:
Септември, Октомври, Ноември 2023.
Ще се радваме да Ви отговорим по телефона.

Изпратете запитване

ГОТОВО! Съобщението беше изпратено успешно!
ГРЕШКА! Не сте попълнили задължителните полета!

Двуетажна къща с просторен двор
maxon.bg

Информация за обектите и организиране на огледи в месеците:
Септември, Октомври, Ноември 2023
.
Ще се радваме да Ви отговорим по телефона.

Изпратете запитване

ГОТОВО! Съобщението беше изпратено успешно!
ГРЕШКА! Не сте попълнили задължителните полета!